Понеділок, 15 Липня, 2024

Робити тільки горизонтальне відео на Android

Одна з найбільших помилок при зйомці відео – робити його у вертикальному форматі. Сучасні екрани не пристосовані до нього і будуть відображати чорні смуги по боках. Через це глядачам постійно хотітиметься перевернути зйомку у горизонтальний режим, що зменшує враження від перегляду. Проста установка тримати смартфон у горизонтальному положенні часто забувається, і в результаті виходить вертикальне відео. Однак на Android можна спокійно забути про неї та завжди отримувати відео горизонтального формату.

Для цього необхідно інсталювати утиліту Horizon, з якою байдуже, в якому положенні знаходиться смартфон, його можна навіть обертати під час зйомки.

Програма має три режими роботи: Flex, Rotate та Lоcked. У першому розмір кадру змінюється залежно від положення смартфона. У другому він фіксований і не залежить від орієнтації мобільника. А в третьому зйомка ведеться у такому форматі, в якому знаходиться смартфон.

Програма розповсюджується на платній основі за ціною $0,99. Вона також має безоплатну версію, однак у ній на відео ставиться водяний знак, а максимальна тривалість зйомки не перевищує 15 секунд.

3 КОМЕНТАРІ

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися