Понеділок, 20 Травня, 2024

Чоловік втратив $390 тисяч одним кліком мишки

Опечатка власника NFT-активу призвела до того, що він швидко втратив майже 390 000 доларів. Саме стільки грошей хотів чоловік за картинку, але ввів неправильну кількості криптовалюти в цінник. Він не встиг схаменутися, як актив купили.

Рідкісний токен нудьгуюча мавпа Bored Ape Yacht Club є одним з найпрестижніших колекцій в світі NFT. Найдешевший токен колекції, який ви можна купити на даний момент, коштує 52 ефіру (друга за популярністю криптовалюта) або 274 839 доларів.

Користувач, відомий під псевдонімом maxnaut, мав намір продати токен за 75 ефірів, що склало б у перерахунку на звичні гроші 396 403,28 долара. Але одним рухом пальця він випадково набрав 0,75 ефіру. Тобто NFT можна було купити за еквівалент 3964 доларів.

Власник сказав, що жетон купили швидко, як тільки він допустив помилку.

“Як це сталося? Я думаю, це втрата концентрації, – сказав він технічному виданню CNET. – Я кожен день перераховую безліч пунктів і просто не звертав на них належної уваги. Я відразу побачив помилку, коли мій палець клацнув мишею, але бот відправив транзакцію з більш ніж 8 ефірами (34 000 доларів США) платежів, тому її миттєво купили, перш ніж я зміг натиснути “Скасувати”, і просто так 250 тисяч доларів США зникли”.

Подібні помилки вже потрапляли в заголовки газет в минулому. У 2019 році компанія, що стоїть за Tether, криптовалютою, прив’язаною до долара США, майже подвоїла власний запас монет, коли випадково створила нових монет на суму 5 мільярдів доларів

У березні BlockFi мав намір відправити 700 доларів Gemini кільком клієнтам на суму приблизно 1 долар кожен, але замість цього помилково відправив біткоіни на мільйони доларів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися