Чому 2022 рік буде роком гнучких телефонів

Список вендорів гнучких смартфонів на сьогодні включає Samsung, Huawei, Motorola, Xiaomi, Microsoft, Royole, Oppo

Гнучкі телефони уже давно не є новинкою – один з перших та найвідоміших Samsung Galaxy Fold з’явився в 2019 році. Однак до цього часу лише кілька компаній робили спроби зробити гнучкі мобільні телефони частиною своєї лінійки продуктів. У 2022 році ситуація може серйозно змінитися і значно більше компаній представлять гнучкі смартфони.

Список вендорів гнучких смартфонів на сьогодні включає Samsung, Huawei, Motorola, Xiaomi, Microsoft, Royole, Oppo. Але, незважаючи на існування вибору складних телефонів, вони все ще не є всюдисущим гаджетом. Також від них утримуються такі бренди як Apple, Google, Vivo, OnePlus, Realme, TCL.

Однією з найбільших перешкод, які відштовхували людей від гнучких телефонів, була ціна. Оригінальний Galaxy Fold дебютував за 1980 доларів. У 2021 році ми побачили перший “доступний” гнучкий телефон – Samsung Galaxy Z Flip 3 вартістю 999 доларів США. Це все ще великі гроші, але це також набагато менше, ніж кілька років назад.

Виробники, схоже, знайшли способи виробляти гнучкі екрани та інші деталі дешевше. Таким чином, ми, швидше за все, досить скоро почнемо бачити дебют справді недорогих гнучких телефонів. Бренди, які займаються тільки доступними продуктами, такі як, HMD Mobile і TCL, можуть представити свої версії таких апаратів.

Хвилюватися стосовно попиту на гнучкі смартфони не потрібно – їхні продажі у 2021 році були найбільшими. Аналітики кажуть, що це відбулося завдяки новим Samsung Galaxy Z Flip3 та Z Fold3. При чому найбільш популярною став саме Galaxy Z Flip 3 (60% продажів), що пояснюється його «доступною» ціною порівняно з іншими гнучкими апаратами.

Щорічне зростання гнучких смартфонів склало 480%, хоча в штуках продажі крихітні порівняно зі звичайними смартфонами – лише 2,6 млн штук за червень-вересень 2021 року. Абсолютним монополістом став Samsung з часткою 93%, на другому місці – Huawei з 6 %.

За прогнозами аналітиків DSCC, в 2022 році поставки гнучких смартфонів складуть 17,5 млн смартфонов, а зростання становитиме 132%.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я