Вівторок, 23 Квітня, 2024

KISS стали віртуальними аватарами, щоб залишитися вічно молодими та заробляти ще більше

Ще одна музична група переходить у віртуальний формат існування. Фанати KISS відтепер бачитимуть своїх купирів вічно молодими, адже це будуть цифрові аватари. Їх музиканти показали на своєму останньому особистому концерті своєї 50-річної кар’єри.

Цифрові аватари надають виконавцям кілька переваг. По-перше, музиканти буквально стають вічно молодими. Уже існує штучний інтелект, який вміє клонувати голоси людей. Віртуальний аватар може також живити штучний інтелект.

«Ми можемо бути вічно молодими і вічно знаковими, відправляючи нас у місця, про які ми ніколи раніше не мріяли, — сказав 74-річний басист KISS Джин Сіммонс. – Ця технологія змусить Пола стрибнути вище, ніж він коли-небудь раніше».

По-друге, як сказав генеральний директор Pophouse Пер Сундін, віртуальні Kiss можуть дати концерт у трьох містах за одну ніч.

Гурт сказав, що їхні цифрові аватари були створені за допомогою технології захоплення руху спільно з компанією Джорджа Лукаса, що займається візуальними ефектами, Industrial Light and Magic і Pophouse Entertainment, заснованою Бйорном Ульвеусом з ABBA.

Ці дві компанії також стояли за віртуальним концертом ABBA , який поставив цифрові аватари гурту на сцену в травні 2022 року. За даними Bloomberg, концерти віртуальної ABBA приносять понад 2 мільйони доларів на тиждень. Шведська супергрупа ABBA виступає сім разів на тиждень, збираючи аншлаг у східному Лондоні. Щовечора зал заповнений на 99%, а середня ціна квитка приблизно 105 доларів США. На сцені немає жодного з чотирьох учасників гурту, лише їхні віртуальні аватари.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися