П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Чому Google закрила проект модульного смартфона

Старший інженер екосистеми Moto Mods Стівен МакДоннелл розповів про можливі причини припинення роботи над модульним смартфоном Project Ara від Google. Цей девайс мав дозволити заощадити гроші та легко змінювати його характеристики. Адже всі компоненти, з процесором, акумулятором, екраном, камерою та іншими елементами включно, були знімними.

За словами Макдоннелла, розробники не замислювалися про споживачів. Саме це, на його думку, могло стати причиною замороження проекту. «Уся їхня ідея полягала в технології і в тому, що з її допомогою можна зробити, але не те, що могло зацікавити клієнта», – говорить експерт.

«Користувачам немає діла до обсягу оперативної пам’яті, процесора та інших подібних речей, – додав керівник відділу маркетингу Motorola India Ануджа Шарма. – Вони хочуть мати можливість змінювати свій досвід використання, а не характеристики».

Проект модульного телефона Project Ara мав дати можливість кожному створювати свій власний апарат. Його компоненти були легкозмінними, і їх планувалося продавати в спеціальному магазині на кшталт наявного Google Play для програм. Апаратні модулі були відкритими, і їх міг розробляти кожен. За задумкою Google, це мало породити таку ж екосистему апаратних компонентів, яка сьогодні існує для програм.

Смартфон Project Ara анонсували в жовтні 2013 року. Проектом займалася група перспективних технологій і проектів у складі Google. Спочатку вона була частиною Motorola, але після продажу останньої китайському виробникові Lenovo перейшла в підпорядкування Google.

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися