Чому іконка батареї на деяких iPhone буде завжди показувати повний заряд

Новий значок заряду батареї iPhone, який знову став доступний починаючи з iOS 16, викликав суперечки серед користувачів. Адже вони вимушені звикати до того, що графічний індикатор заряду у вигляді батарейки тепер завжди повний незалежно від реального рівня заряду айфона.

На деяких айфонах іконка батареї буде показувати повний заряд, навіть якщо насправді в акумуляторі залишився 1% енергії. Це наслідок того, що Apple повернула відображення відсотків заряду у верхній частині екрана. Цю опцію прибрали з iPhone у 2017 році.

Новий значок заряду батареї iPhone, який знову став доступний починаючи з iOS 16, викликав суперечки серед користувачів. Адже вони вимушені звикати до того, що графічний індикатор заряду у вигляді батарейки тепер завжди повний незалежно від реального рівня заряду айфона. Дані про заряд відображають лише цифри всередині.

До 2017 року айфони показували заряд батареї у вигляді іконки батареї, яка з часом спорожнювалася та великими цифрами заряду у відсотках.

З випуском iPhone X місця на екрані стало менше і тому Apple прибрала відображення відсотку заряду цифрами, залишивши лише іконку батареї. Щоб подивитися точний відсоток заряду користувачам доводить виконувати кілька натиснень на екран, викликаючи додаткове меню.

В останній бета-версії iOS 16 програмісти Apple повернули відображення відсотків заряду. Однак оскільки місця на екрані недостатньо, цифри вписали всередину іконки батареї. Внаслідок цього цифри невеликі за розміром і складно читаються. Додатково цифри лише чорного кольору.

Щоб зберегти читабельність цифр дизайнери Apple вирішили просто залишити значок акумулятора завжди повністю заповненим. Завдяки цьому чорні цифри відсотків заряду завжди залишаються на білому фоні.

Деякі користувачі не погоджуються з таким підходом, тоді як інші запропонували власні альтернативні ідеї для індикатора стану батареї з відсотковим рівнем. Для деяких це просто випадок погано продуманого дизайну інтерфейсу. Для інших – це проблема, яка викликає тривогу через низький рівень заряду батареї.

Цікаво, що Apple повернула відсотки заряду цифрами не для всіх айфонів. Лише обмежений перелік девайсів отримає таку функцію. Подивитися список сумісних гаджетів можна за посиланням.