Вівторок, 28 Травня, 2024

Чому новини корисні для вашого здоров’я

Чим більше преса привертає уваги до грипу, тим повільніше поширюється епідемія цього вірусу. Такого висновку дійшла група канадських і китайських учених, яка вивчила зв’язок між кількістю новинних повідомлень про епідемії та відомостями про госпіталізацію хворих на грип H1N1. Дослідники підтвердили, що «істерика» в ЗМІ сповільнює розвиток епідемій.

Дані збиралися в китайській провінції Шеньсі з населенням 36 млн осіб. Протягом трьох місяців учені накопичували інформацію про кількість і тривалість новин стосовно епідемії, а також інформацію про госпіталізованих пацієнтів. Виявилося, що велика кількість новин вела до зменшення хворих із затримкою в три-чотири дні. При цьому вплив більш популярних сайтів був помітнішим. Випадки госпіталізації скорочувалися вдвічі, коли протягом 10 днів росла тривалість повідомлень про епідемію.

Учені пов’язали цю закономірність із впливом преси на поведінку людей, розвіявши міф про те, що «істерика» в ЗМІ з приводу епідемій тільки збільшує кількість хворих.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися