Вівторок, 18 Червня, 2024

Корпорації дзвонитимуть із меншими затратами

Vodafone Україна пропонує бізнес-абонентам послугу «Корпоративний бюджет». Вона допоможе ефективно планувати витрати на мобільний зв’язок усіх співробітників компанії.

Нова послуга дозволяє компаніям встановити для співробітників прозорі правила користування корпоративним мобільним зв’язком. Фірма і робітник знатимуть, хто має оплачувати рахунок. При цьому співробітники зможуть користуватися послугами зв’язку в неробочий час за вигідними корпоративними тарифами.

З послугою «Корпоративний бюджет» можна:

• встановлювати і змінювати індивідуальний ліміт на послуги зв’язку для кожного співробітника компанії;

• вибирати види послуг зв’язку, які компенсуються (наприклад, дзвінки, SMS, пересилання даних), і так само дні тижня і час доби, коли витрати на зв’язок оплачує компанія;

• управляти розподілом грошових коштів, які надходять на рахунок компанії, між рахунками окремих співробітників або груп.

Як працює послуга?

Після підключення послуги компанія буде отримувати рахунки за використання послуг мобільного зв’язку тільки відповідно до встановлених для співробітників правил і лімітів на службовий мобільний зв’язок. Оплата спожитого понад ліміт проводитиметься робітниками самостійно. Компанія може вибрати зручний для неї та її співробітників варіант:

а) компанія отримує рахунок і самостійно повідомляє співробітника про необхідність сплатити свою частину рахунку;

б) один рахунок приходить компанії, інший – співробітнику.

Одноразова плата за активацію послуги (за 1 номер) становить 5,00 грн. Щомісячна плата за використання послуги (за 1 номер) становить 5,00 грн. Тарифи вказані з урахуванням ПДВ без ПФ. Щоб підключити послугу, можна звернутися до персонального експерта Vodafone Украина або за номерами 0-800-40-0001, 0-800-40-0004.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися