Вівторок, 25 Червня, 2024

Chrome для Android почав швидше завантажувати відео

Google випустила нову версію браузера Chrome для Android. Головні зміни в ній – новий підхід до відтворення відео. У версії Chrome під номером 52 оптимізували швидкість програвання роликів і енергоефективність. Завдяки цьому відео на веб-сайтах завантажуватимуться швидше, а дивитися їх від акумулятора можна буде довше.

Google також зробила HTML5-відео сумісними з режимом заощадження трафіку мобільного браузера. Це дозволяє за рахунок відтворення «легших» версій роликів економити до 50% трафіку. Chrome 52 для Android повинен стати доступним усім користувачам до кінця тижня.

Розробники планують додати схоже поліпшення і в настільну версію Chrome. «З початку року ми на 33% поліпшили енергоефективність графічного і центрального процесорів при відтворенні відео на Windows 10, – заявив представник Google. – І ми впевнені, що до виходу Chrome 53 ми будемо на рівні з іншими браузерами в плані енергоспоживання при відтворенні більшості відеороликів в інтернеті». Реліз Chrome 53 повинен відбутися на початку наступного місяця.

Завантажити нову версію Chrome для Android можна з Google Play.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися