Вівторок, 28 Травня, 2024

Vodafone нагадує: зберігайте отримане SMS усю поїздку за кордоном

Ukraine passport

Обдумуючи майбутню поїздку, навряд чи хтось планує потрапити в халепу. Але неприємні ситуації все ж трапляються, і в цей момент добре знати, до кого звернутися. Щоб українські мандрівники за кордоном мали таку інформацію, Vodafone Україна надсилає кожному текстове повідомлення з телефонами та адресою посольства або консульства України у відповідній країні. Це повідомлення оператор рекомендує зберігати до моменту повернення на батьківщину.

SMS з контактами посольств Vodafone розсилає в рамках проекту «Батьківщина на зв’язку». Його оператор запустив у серпні 2007 року спільно з Міністерством закордонних справ України. Послуга «Батьківщина на зв’язку» безплатна для абонентів Vodafone Україна і підключається автоматично всім користувачам роумінгу, які перетинають кордон України.

 «Проект «Батьківщина на зв’язку» успішно працює вже 9 років. Завдяки проекту тисячі українців, яким довелося зіткнутися з труднощами далеко від дому, змогли отримати допомогу від співробітників посольств і консульств. У цілому це дуже правильний підхід, тому що людям важливо знати, що ти не один в чужій країні», – зазначила начальник відділу зв’язків з громадськістю Вікторія Рубан.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися