Core i7/ Ryzen 7, 32 ГБ оперативки і вміщується в кишеню – GPD Win Max 2

Розміри GPD Win Max 2 складають 8,9x5,7x1 дюйм і він має тонші рамки навколо екрана порівняно з попередніми моделями. Виробник пропонує конфігурації оперативної пам’яті/пам’яті від 16 ГБ/1 ТБ до 32 ГБ/2 ТБ.

Виробник кишенькових ноутбуків GPD оголосив про свою потужну новинку Win MAX 2. Поки що гаджет існує на стадії прототипу, тому відомі лише його попередні характеристики. Цінник та дата початку продажів залишаються невідомими.

GPD Win Max 2 оснащуватиметься процесором Intel Core i7-1280P Alder Lake або AMD Ryzen 7 6800U. Залежно від чипа користувач отримає графічне ядро Intel Iris Xe або Radeon 680M. Win Max 2 матиме до 32 ГБ оперативної пам’яті та вдосконалену клавіатуру QWERTY, ігрові контролери, а також два SSD.

Розміри GPD Win Max 2 складають 8,9×5,7×1 дюйм і він має тонші рамки навколо екрана порівняно з попередніми моделями. Виробник пропонує конфігурації оперативної пам’яті/пам’яті від 16 ГБ/1 ТБ до 32 ГБ/2 ТБ.

Ігрова продуктивність цього кишенькового ноутбука покращується завдяки роздільній здатності екрану у 1920×1200 пікселів. Використані чипи Intel/AMD мають забезпечити до 60 кадрів в секунду з такою роздільною здатністю.

GPD Win Max 2 має 10-точковий ємнісний сенсор із підтримкою стилуса, сумісним із протоколом Microsoft Surface Pen. Моделі з чипами Intel мають два порти Thunderbolt, а моделі на AMD мають два порти USB4 з меншим енергоспоживанням. Порти USB4 не підтримують Thunderbolt, але моделі AMD пропонують кращу швидкість пам’яті. Ще у ноутбука є мережевий модуль 4G LTE.

Очікується, що Win Max 2, враховуючи його технічні характеристики, буде оцінюватися в преміум-сегменті. Тобто цінник може бути вищим за $1500.