Цукерберг показав лазерний інтернет

Компанія Facebook планує налагодити інтернет-доступ навіть у тих регіонах нашої планети, де мережева інфраструктура розвинена слабко. На вчорашній конференції на своїй сторінці у Facebook Цукерберг розповів не тільки про свої наукові інтереси, але і про плани компанії зі створення лазерної системи пересилання даних. Сьогодні в соціальній мережі з оновленим логотипом її засновник показав фото пристрою:

Для наочності на знімках показано систему, створення якої стартувало навесні в підрозділі Connectivity Lab, і вона представлена з кольоровими променями. У реальній установці промені будуть невидимими.

Передбачається, що лазерна система буде встановлюватися на безпілотних літальних апаратах і супутниках, які зможуть працювати автономно роками, живлячись від сонячних батарей. За словами Цукерберга, це забезпечить високошвидкісне підключення до інтернету для мільярдів користувачів, які живуть поза зоною дії бездротових мереж.

Безпілотники – це один із найімовірніших засобів доставки інтернету у віддалені регіони планети. Технологічні компанії, з Facebook включно, також хотіли використати для цього супутники, але вони виявилися занадто дорогими та малопродуктивними. Через це вони згорнули або законсервували свої космічні програми.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я