Субота, 25 Травня, 2024

4 мобільних додатки для дівчачого фітнесу

Сьогодні смартфон – це не тільки засіб спілкування і фотографії, а й ефективний мобільний тренер. Існує величезна кількість додатків для Android, iOS, Windows Phone, які допоможуть не тільки почати тренуватись, але й робити це регулярно, переглядаючи відео онлайн. Ми переглянути більшість з них та вибрали найкращі, на нашу думку, спортивні мобільні додатки саме для дівчат.

Nike+ Training Club


Безоплатний мобільний додаток, в якому професійні тренери Nike в коротких відео показують ефективні вправи, навчають техніці і дають корисні поради. Тренуватись можна зі створеними програмами тренувань або ж придумати свої тривалістю до 4 тижнів. Тренування розбиті на 4 основні блоки: “тонус”, “сила”, “фокус” (сюди входить йога), “стрункість”. У додатку можна поспілкуватись з однодумцями на спеціальному форумі.

Yoga.com Studio

Для шанувальниць йоги одним з найкращих сервісів називають Yoga.com Studio. Додаток має величезну базу асан, кожна з яких подана у відеороликах з детальним описом. Для занять можна вибрати будь-яку з 45 йога-програм залежно від цілей і рівня підготовки.

Sport.com

Мобільний додаток Sport.com – це найбільш комплексна підбірка фітнес-програм для дівчат, більше 80 тренувань і відеоуроків. Окрім записаних відео- та аудіоуроків, сервіс дає можливість кожному завантажити свій відеоролик з ефективними фітнес-вправами і поділитись зі спільнотою Sport.com.

Gym PocketGuide

Це безоплатний сервіс, створений за підтримки Bodybuilding.com спеціально для власників Windows Phone. У мобільному додатку є вже розроблені професійними тренерами 7-денні програми для фітнесу і бодібілдингу для дівчат з відео та інструкціями. Персональні тренування доступні в преміум-версії мобільного додатка.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися