Середа, 24 Липня, 2024

Де починається любов: онлайн витіснив інші способи

Іще 10 років тому на тих, хто знайомився зі своєю коханою людиною через інтернет, дивилися щонайменше зі здивуванням. Сьогодні ж, кажуть дослідники зі Стенфорду, іншого способу, окрім онлайну, майже не залишилося. Сайти знайомств та додатки для знайомств майже повністю витіснили інші способи пошуку.

Для дослідження використали дані опитувань 2009 та 2017 років, проведених компанією GfK. Учасники обиралися випадковим чином, і серед них були навіть користувачі, які не мали доступу до інтернету.

Результати показують, що романтичні інтернет-знайомства витіснили традиційні форми пошуку другої половинки через друзів та родичів. «Раніше ми покладалися на знайомих для аналізу наших майбутніх партнерів, – пишуть дослідники у звіті. – Сьогодні цю роботу ми виконуємо самостійно».

Червоною лінією на графіку позначені інтернет-знайомства. Популярність цього способу знайомства зростає та випереджає інші способи, зокрема, зустрічі в барах, ресторанах, через друзів. На графіку також є варіант «знайомство в церкві», але він не популярний.

Якщо дивитися зміни в часі, то в 1940 році майже 80% пар знайомилися через сім’ю, друзів або в навчальних закладах. Тепер же 67% пар знайомляться або в барах, або онлайн.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися