Вівторок, 23 Квітня, 2024

Як подивитися фільм разом із друзями

Переглянути новеньку кіношку з приятелями може виявитися не так просто, як здається на перший погляд. Адже друзі можуть жити за багато сотень кілометрів, навіть за океаном. Однак завдяки сучасним технологіям це не велика перепона.

Для групового дистанційного перегляду знадобиться утиліта Syncplay, яка потрібна для синхронізації відеоплеєрів. З нею відтворення обраного фільму буде йти одночасно на підключених комп’ютерах, де б ті не знаходилися. Додаток синхронізує не лише відтворення, а й перемотування та паузи. У поточній версії Syncplay підтримує роботу з VLC, MPC-HC, mpv і mplayer2.

Сервер можна запустити на комп’ютері одного з учасників сеансу або підключитися до одного з публічних онлайн-серверів, список яких постачається разом з програмою. Управляти відтворенням програма може автоматично або за допомогою одного з учасників сеансу, призначеного оператором. Усі дії учасників сеансу відображаються на екрані програвача в наочній текстовій формі.

Відтворювати можна як локальні файли, так і потокове відео. Для більшої зручності на сервері можна створювати кілька кімнат, у яких може вестися відтворення різних фільмів. У налаштуваннях програми можна задати її поведінку при відключенні одного з учасників сеансу, випередження або відставання відтворення на підключених комп’ютерах.

У майбутньому розробники обіцяють наділити програму власним чатом, а поки пропонують використовувати все той самий Skype, щоб домогтися більшого ефекту присутності.

Поширюється Syncplay на безоплатній основі, є версії для Windows, Linux і Mac. Багатомовний інтерфейс програми майже повністю перекладений на російську мову.

Скриншоти: WinCore

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися