Субота, 15 Червня, 2024

Деякі планшети на  Android почнуть стандартно відкривати сайти у настільному режимі

Google робить планшети на Android ближчими до комп’ютера. Скоро вони почнуть відкривати сайти у режимі настільного ПК, а не мобільного пристрою. Таку опцію можна буде отримати при використанні Chrome для Android.

Стандартно Chrome для Android відкриває мобільні версії сайтів. Вони мають великі елементи та зменшену функціональність, щоб бути адаптованими до режиму роботи на смартфоні, де юзери переважно гортають контент одним пальцем.

Для тих, кому потрібно було отримати повну функціональність сайту Chrome пропонував так званий настільний режим. В ньому він завантажує сайти так, як на ПК.

На великих планшетах мобільний режим виглядає недоречно, тому розробники Chrome для Android зроблять на них стандартним настільний режим. Google запускає тестування цього нововведення, залишивши для частини учасників стандартом мобільну версію сайтів, а для інших – встановивши стандартом десктопну.

Розробники не вказують які планшети будуть вважатися достатньо великими для переходу на новий стандартний режим відображення. Припускається, що це можуть бути гаджети типу Samsung Galaxy Tab S7.

 

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися