Неділя, 16 Червня, 2024

Директор космічної турагенції розповів, що чекає на позаземних туристів

Джефф Безос – засновник компанії космічного туризму і мільярдер – розповів, чого чекати бажаючим вилетіти за межі планети. «Сходіть у туалет заздалегідь, – сказав він. – Весь політ, від посадки на борт до приземлення, займе приблизно 41 хвилину»

За планом туристичних космічних польотів, пасажири піднімуться на 100 км над поверхнею Землі, минувши лінію Кармана – вона умовно відокремлює атмосферу від космосу. Близько 11 хвилин шестеро пасажирів відчують те саме, що і космонавти. При цьому лише 4 хвилини польоту пройде в невагомості.

Учитися на космічного туриста доведеться недовго – дводенне тренування присвячене знайомству з іншими туристами та космічному «етикету». «Система із самого початку була спланована так, щоб тренування були мінімальними, – каже Безос. – Вам треба буде дізнатися, як пристібатися, і ще дещо, але ніякої значної підготовки не знадобиться».

Усі ці застереження поки виключно теоретичні – у компанії Blue Origin навіть не бралися ще складати ціну на космічний політ. Наприклад, Безос обмірковує можливість лотереї, переможець якої відправиться в космос безплатно.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися