П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Windows 10 ігноруватиме, що з’єднання платне, та завантажуватиме оновлення

Сьогодні під час роботи за комп’ютером з Windows 10 можна не хвилюватися, що мегабайти мобільного трафіку неочікувано зникнуть. Але це зміниться з виходом апдейту Windows 10 creators Update. У ньому Microsoft дозволила ОС вивантажувати деякі патчі, навіть якщо інтернет-канал лімітований.

Софтверний гігант запевняє, що операційна система не буде зловживати платним трафіком – вона завантажуватиме тільки найважливіші виправлення невеликого обсягу. Ці апдейти, за словами Microsoft, мають критичне значення для стабільності системи, і тому вони з’являтимуться лише в разі необхідності. Великі пакети, як і раніше, будуть завантажуватися тільки за наявності безлімітного з’єднання.

Нова політика використання інтернету для оновлень Windows 10 вже реалізована в збірці 15058 для учасників програми попереднього оцінювання Windows Insider. Фінальний реліз Windows 10 Creators Update запланований на середину квітня. В оновленні повинні з’явитися такі нововведення, як «розумне» блокування комп’ютера, ігровий режим, нова схема управління витратою заряду батареї та інші. Якщо ви хочете переконатися, що в цьому апдейті немає грубих помилок, тоді читайте, як відкласти його встановлення.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися