Disney запускає безпечний для дітей месенджер

Ринок месенджерів відверто перенасичений, і користувачі всіма способами намагаються об’єднати декілька програм в одній. Проте, виявляється, навіть у такій ситуації на ринку знайдеться місце для новачків.

Медійний гігант Disney випустив додаток Disney Mix для «спілкування, обміну та ігор», орієнтований на наймолодших користувачів гаджетів віком від чотирьох років.

disney_mix_01
Головні особливості Disney Mix – величезний набір стікерів і аватарок з персонажами всіх мультфільмів компанії, вбудовані ігри та функції безпеки.  Зі слів представників компанії, Disney Mix – той додаток, за яким дітлахи можуть провести весь день. Користувачі також можуть додати до списку друзів сервіси на кшталт Disney Movies чи Disney Channel і отримувати від них цікаві новини, фото та відео. Користувачі месенджера мають можливість створювати оригінальні аватарки, меми, відправляти один одному стікери та звуки. Крім того, спілкування може бути цілком комфортним для дітей, які тільки вчаться читати та писати.

У діалоговому вікні месенджера присутня «тривожна кнопка», натискання якої викликає модератора-людину, котра оцінить ситуацію і за необхідності втрутиться. Disney сповідує політику абсолютної нетерпимості стосовно будь-яких насильницьких дій та утисків дітей, і користувачі сервісу мають про це пам’ятати.

Джерело: 9to5google