Чутки: Blizzard готує HD-версію оригінального StarCraft

Комп’ютерна гра StarCraft, незважаючи на свій похилий вік, залишається взірцем і неперевершеним шедевром у жанрі стратегій у реальному часі. Перша частина гри з’явилась аж у 1998 році. Тепер навіть важко уявити, що гра працювала на комп’ютерах, які були оснащені процесором з частотою 100 МГц (мегагерців) і 16 МБ (так-так, мегабайтів) оперативної пам’яті. Гра також потребувала відеокарти, що відображала 256 кольорів, та дисплея з роздільною здатністю VGA, тобто 640х480 пікселів.

starcraft2_238507101
Завдяки вивіреному до дрібниць геймплею та широким мереженим можливостям StarCraft довгий час залишався важливою кіберспортивною дисципліною і не втрачав популярності серед широких верств любителів ігор. Вихід StarCraft ІІ переніс галактичне протистояння теранів, протосів та зергів у 3D. Проте сиквел так і не здобув й половини шани та популярності оригіналу.

Нещодавно відоме корейське онлайн-видання iNews24 повідомило, що є всі підстави вважати, що в Blizzard ведуться роботи з оновлення «хіта всіх часів та народів». Найімовірніше, гра носитиме назву StarCraft HD, отримає вдосконалену графіку та новий інтерфейс. Ігровий баланс та інші особливості будуть збережені повною мірою.

starcraft_screen
У геймерської спільноти відразу виникло чимало питань: чи буде гра базуватися на движку StarCraft ІІ, чи розробники просто оновлять графіку, чи будуть збережені мережеві режими та можливості тощо. Поки що представники Blizzard ніяк не коментують новину, проте офіційний анонс може відбутися вже у вересні або ж у листопаді, під час конференції  BlizzCon.

У Blizzard, як ніде інде, тримають руку на пульсі індустрії. А якщо врахувати, що найбільш значним трендом останніх двох років став повторний випуск хітів минулого з покращеною аудіовізуальною складовою, імовірність появи оновленого StarCraft є дуже високою.