П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Дивина 4 в 1: смартфон, планшет, ноутбук, камера

На виставці CES 2017 у Лас-Вегасі показано чимало розробок, зокрема, концепт GraalPhone – найбільш універсальний з усіх мобільних пристроїв, пише the-digital-reader.

graalphone-2

Пристрій у дивовижний спосіб примудрився поєднати в собі смартфон, планшет і комп’ютер. Концепт GraalPhone створив французький винахідник Рауль Паріенті (Raoul Parienti), на рахунку якого більше сотні винаходів. На перший погляд GraalPhone нагадує пристрої UMPC та MID – прототипи сучасних планшетів, які передували появі нетбуків.

graalphone-3

Але перший погляд буває оманливим, і все набагато цікавіше. GraalPhone – це своєрідна док-станція з екраном 7 дюймів, повноцінною клавіатурою та 3D-камерою з оптичним збільшенням. Екран насувається на клавіатуру, як у старих телефонах-слайдерах. У док-станцію вставляється 5-дюймовий смартфон, який також може працювати й окремо.

Характеристики Graalphone:

  • Екрани 5 та 7 дюймів
  • Клавіатура qwerty
  • Процесор Qualcomm Snapdragon 835
  • Основна камера (3D або 2D) з п’ятиразовим оптичним наближенням і ксеноновим спалахом
  • Оперативна пам’ять 4 ГБ
  • Вбудована пам’ять 256 ГБ

graalphone-4

Працювати Graalphone буде під управлінням Windows 10. І якщо для використання його як планшета і ноутбука ця ОС є гарним вибором, то для 5-дюймового смартфона вже є спірним рішенням. Також незрозуміло, на скільки вистачатиме акумулятора ємністю 3000 мА•год.

graalphone

Поки що GraalPhone – це прототип, який знаходиться у напівробочому стані. Рауль Паріенті подав дійсно цікаву ідею, однак ймовірність, що пристрій надійде в продаж, поки що дуже мала. Фактично GraalPhone – це більш складна і вишукана імпровізація на тему Superbook – док-станції у вигляді нетбука без процесора.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися