Nurofen запустив трек проти болю на Spotify

трек працює за рахунок відволікання від болю та шляхом переконання мозку вивільнити дозу дофаміну - хімічної речовини щастя

Біль тепер можна спробувати полегшити за допомогою музики. Виробник лікарських препаратів Nurofen створив трек, який полегшує біль. Доступний на стримінговому сервісі Spotify запис довів свою ефективність на добровольцях.

Трек All of Us використовує інструментальні, оркестрові та вокальні елементи, щоб створити відчуття дива, каже один з авторів доктор Клер Хоулін з Університетського коледжу Дубліна.

Ефективність музичного твору перевірили на 286 людях, які страждають від активних гострих болів, включаючи головний біль, біль у спині та загальний м’язовий біль.

Автори кажуть, що трек працює за рахунок відволікання від болю та шляхом переконання мозку вивільнити дозу дофаміну – хімічної речовини щастя. Доктор Хоулін сказала, що музика має здатність давати людям великий викид дофаміну в їх нейронній мережі винагороди.

Новий трек є частиною проекту Nurofen tune Out Pain, який об’єднує експертів зі світу науки, лікування болю і музики. Повні результати дослідження Tune Out Pain будуть представлені в академічний журнал для публікації.

Дослідження має на меті допомогти подальшому науковому розумінню того, як цілісні методи лікування болю, такі як прослуховування музики, можуть допомогти людям з гострим болем.

Додаткові дослідження Nurofen показують, що лише 15 відсотків людей визначили музику як хороший спосіб краще переносити гострий біль. Це в порівнянні з іншими додатковими методами, такими як регулярні фізичні вправи, хороший нічний сон або дихальні техніки.

Однак 69 відсотків респондентів заявили, що їх цікавлять більш цілісні методи знеболювання, які можна використовувати поряд з ліками, що відпускаються без рецепта.

Опитування 2000 осіб показало, що 71% згодні з тим, що музика робить позитивний вплив на їх загальне самопочуття, а 74% вважають, що вона здатна викликати у них різні емоції.

Інші результати включають той факт, що класика (32%) і поп-музика (31%) були жанрами, які люди найчастіше слухали. Жінки частіше, ніж чоловіки, слухали поп, R&B і хіп-хоп, щоб впоратися з болем. Чоловіки частіше, ніж жінки, вибирали класику і рок.

Трек All of US доступний на Spotify.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я