Понеділок, 11 Грудня, 2023

До свого 10-річчя Chrome підготував кілька нових функцій

Монополіст інтернету – браузер Chrome – нещодавно відсвяткував свій десятий день народження. У Google підготували до цієї дати кілька апдейтів, зокрема, потужніший менеджер паролів, поліпшений універсальний рядок та новий вигляд. Свіжі версії Chrome вже доступні на комп’ютерах та гаджетах з iOS та Android.

У Google кажуть, що змінили форму вкладок браузера, додавши більш округлені кути, щоб було легше бачити іконки сайтів. Це має полегшити організацію відкритих вкладок.

Також програмісти Google полегшили персоналізацію Chrome. Наприклад, браузер тепер дозволяє користувачам створювати та керувати ярликами до своїх улюблених сайтів. Можна навіть встановити індивідуальну картинку як фон нової вкладки.

Поліпшився також універсальний рядок у Chrome. Раніше в нього можна було друкувати URL та пошукові запити, а тепер туди ж можна вводити питання та отримувати відповіді. Наприклад, ввівши «хто такий сомнамбула», можна буде відразу почитати визначення без необхідності переходити на сайт. Браузер надає відповіді в такому форматі про публічні фігури, спортивні події, погоду, переклад слів та інше.

У Chrome покращили автозаповнення паролів. Браузер отримав можливість генерувати їх самостійно, щоб на кожному сайті можна було використовувати індивідуальний пароль. Браузер також став краще виконувати функцію автозаповнення, з інформацією про номери кредитних карток, адрес та паролів включно.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися