Субота, 22 Червня, 2024

Samsung планує зробити головними смартфони середнього рівня

У Samsung збираються відступити від звичного підходу, коли нові технології та функції з’являються спершу в топових девайсах. Глава мобільного підрозділу Samsung Ді-Джей Кох в інтерв’ю виданню CNBC заявив, що компанія хоче привернути увагу покупців до апаратів середнього цінового діапазону, а не флагманів, оскільки дорогі моделі істотно гірше продаються. Тому в компанії хочуть додавати в середнячки новітні функції та технології.

«У минулому ми додавали нові технології і відмінності у флагманські моделі, а потім вони вже з’являлися на апаратах середньої ланки, – зазначив пан Кох у бесіді з CNBC. – Але цього року наша стратегія змінюється: ми збираємося додавати передові технології й опції у більш масові рішення».

За словами керівника, він перебудував мобільну команду розробників Samsung для роботи за новою стратегією. Першими телефонами, які стануть результатом нового підходу, повинні стати рішення серії Galaxy A цього року. Ці апарати коштують близько $400, що істотно менше за ціну флагманів на кшталт Galaxy S9 і Note 9, але все ж значно вище, ніж у бюджетних рішень.

За кілька останніх років доходи Samsung від продажу мобільних телефонів зросли. Але ринок змінився: смартфони високого класу добре показують себе на ринку США, однак користувачі з інших країн набагато більше уваги звертають на ціну, підбираючи оптимальний варіант з точки зору характеристик і функцій. З дотриманням традиційного циклу виходу продуктів Samsung стало складніше конкурувати з китайськими марками в продуктах масового сегмента.

За інформацією аналітиків Strategy Analytics, глобальна частка Samsung знизилася в першому кварталі 2018 року до 22,6%, тоді як роком раніше вона була 22,7%. LG за цей же період отримала падіння на 3,3%. Частка Apple зміцнилася до 15,1% з 14,4%, Huawei набрала 2%, досягши загального рівня у 11,4%, Xiaomi подвоїла результати до 8,2%.

Huawei, Xiaomi та інші китайські бренди змогли підірвати продажі виробників першого ешелону, особливо в Азії та Європі. Huawei з моменту запуску в червні відвантажила більше шести мільйонів штук свого нового P20. Це на 81% більше, ніж показники минулорічної моделі P10. Апарат P20 має процесор Kirin 970 CPU, потрійну камеру та підтримує додатки на основі штучного інтелекту. При цьому він коштує менше, ніж флагман Samsung Galaxy S9.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися