Неділя, 19 Травня, 2024

До Windows 11 тепер можна підключити iPhone і дзеркалити додатки зі смартфона на ПК

Корпорація Майкрософт випускає нову версію програми Phone Link для Windows, яка дозволяє користуватися смартфоном, не беручи його в руки. Найцікавіше в новій версії те, що вона підтримує iPhone і з комп’ютера Windows можна спілкуватися, наприклад, у iMessage.

Програма Phone Link для Windows призначена для відображення вашого телефону на екрані вашого ПК для таких речей, як сповіщення, телефонні дзвінки та повідомлення. Раніше програма підтримувала лише пристрої Android.

Нова версія Phone Link для Windows використовує Bluetooth для підключення iPhone користувача до комп’ютера Windows. Потім вона передає команди та повідомлення в програму «Повідомлення» на цьому спареному iPhone. Це означає, що ви можете надсилати та отримувати всі повідомлення iPhone — текстові та iMessages — через програму Phone Link на вашому ПК.

Це обхідний шлях, оскільки Apple не підтримує Messages на будь-яких інших платформах, окрім своєї власної. Зважаючи на це, є кілька обмежень.

Наприклад, користувачі не можуть переглянути повну історію повідомлень у розмовах через програму Phone Link. Вони бачитимуть на ПК лише повідомлення, які були надіслані або отримані за допомогою Phone Link. Корпорація Майкрософт також не може відрізнити текстові повідомлення від iMessages, тому синіх або зелених бульбашок немає.

Однак найбільшим обмеженням є те, що ви не зможете надсилати зображення в повідомленнях і не зможете брати участь у групових повідомленнях.

Інтеграція iPhone у програму Phone Link уже доступна невеликого відсотка інсайдерів Windows, зареєстрованих у каналах Dev, Beta та Release Preview. З часом ця версія додатку стане доступною для більшої кількості користувачів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися