Субота, 20 Квітня, 2024

Додатки Android відтепер працюватимуть на Chromebook

Ноутбуки Google Chromebook є цікавими девайсами з точки зору ціни та продуктивності. Але в нашій державі вони не стали популярними, що частково пояснюється відсутністю додатків для них. Але Google днями це змінила, вбудувавши в ці девайси магазин Google Play.

Нова можливість запускати додатки Android з’явиться на всіх свіжих «хромбуках» на ОС Google Chrome. Повний список пристроїв доступний на сайті Chromium Projects. Серед них – презентовані в січні цього року на виставці CES 2017 гаджети: два нових Acer Chromebook, а також Samsung Chromebook Plus і Pro. У списку також значаться Asus Chromebook Flip, Acer Chromebook R11 / C738T і Google Chromebook Pixel 2.

Що стосується першого Chromebook Pixel, випущеного ще у 2013 році, він не буде підтримувати додатки, оскільки занадто застарів. У Google вже заявили, що додатки будуть працювати тільки на нових системах – це свідомий крок для того, щоб піти від старих конфігурацій. Хоча експерти кажуть, що таке пояснення не витримує критики, оскільки «залізо» в оригінальному Chromebook Pixel було потужнішим, ніж у більшості інших «хромбуків».

Уперше можливість запускати додатки Android у Google Chrome OS з’явилася влітку 2016 року на гаджеті Asus Chromebook Flip. У компанії тоді заявили, що нововведення дозволить збільшити кількість користувачів Chrome OS і зробить більш вигідним розробку додатків для Android. Адже програмісти зможуть одночасно створювати програми для смартфонів, планшетів і ноутбуків.

Програми Android сьогодні можна запускати в Chrome OS, Windows і OS X завдяки розширенню для браузера Google Chrome під назвою ARC Welder. Розширення використовує середовище виконання ARC, яке Google випустив у 2014 році.

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися