Додаток Hold, можливо, знайшов рішення, як змусити студентів навчатися

Утиліта Hold просуває досить просту ідею – платити студентам за те, що вони не користуються своїми телефонами.

Студенти в університеті вже дорослі люди, і їх складно змусити робити те, що їм не дуже хочеться, наприклад, вчитися. Адже навіть якщо студент прийде на лекцію, він її сьогодні проводить не з лектором, а з Facebook, Snapchat, Twitter, Instagram тощо. Але додаток Hold, можливо, знайшов рішення, як зробити так, щоб вони добровільно захотіли освоювати науки.Утиліта Hold просуває досить просту ідею – платити студентам за те, що вони не користуються своїми телефонами. За кожні 20 хвилин, які вони проводять, не торкаючись свого мобільника, утиліта нараховує один бал.

Назбиравши достатню кількість балів, можна отримати знижки та подарунки, квитки в кіно, попкорн тощо. Зібрані бали також можна обміняти на підручники. Їх також можна відправити на добрі справи, подарувавши книги тим, хто не може їх собі дозволити, за посередництвом UNICEF.

Сам Hold планує заробляти на угодах з брендами. Окрім того, це маркетинговий інструмент, який дозволяє компаніям безпосередньо конкурувати за частку студентського кредиту.

«Швидкий пошук новин на тему залежності від смартфонів покаже, що це велика проблема, яку відчувають різні покоління та суспільство загалом, – каже засновник Hold Мет Матісен. – Погано, що студенти сьогодні відчувають так багато цифрових спокус, переважно від своїх мобільних телефонів. Ми хочемо пом’якшити багато з цих проблем без необхідності фізично виривати смартфони з рук».

За словами Матісена, ідея сподобалася студентам. Лише за три місяці після запуску додатка в Норвегії його інсталювали 40% учнів вишів.