Четвер, 22 Лютого, 2024

Дональд Трамп використовує ботів для власної розкрутки

Згідно з дослідженням, проведеним професором Філіпом Говардом з Університету Оксфорда, близько третини усіх повідомлень у Twitter на підтримку Дональда Трампа, кандидата у президенти США, були створені не людьми, пише The Sun Online.

Дослідники також зазначили, що онлайн-підтримка Гілларі Клінтон також супроводжувалась підтримкою ботів: комп’ютерні алгоритми згенерували приблизно п’яту частину «твітів» на підтримку кандидатки від демократичної партії.

Під час дослідження було проаналізовано мільйони записів у Twitter у день дебатів та за три наступні дні. Дослідники зосередили увагу лише на хештегах, що явним чином вказували на підтримку того чи іншого кандидата. Наприклад: #NeverHillary, #DirtyDonald чи #TeamTrump.

bot_trumph_01
Із близько 1 800 000 записів на підтримку Трампа та 613 000 на підтримку Клінтон, які були відібрані за вищезгаданими критеріями, дослідники виділили «твіти», створені за допомогою машинних алгоритмів.

Спираючись на дані досліджень стосовно виборів у Венесуелі та референдуму у Британії, вони визначили, що коли з облікового запису публікується більше 50 твітів, це, швидше за все, результати діяльності бота. А якщо таких твітів 200, то це вже точно бот.

«Більшість таких повідомлень було написано вночі, вони поширювали схожу інформацію та використовували однакові хештеги. Вони мали ознаки поведінки, яка не властива людям, записи часто не мали коментарів. «Справжні» користувачі Twitter не пишуть 50 повідомлень на день і не прокидаються для цього вночі», – розповів ВВС професор Говард.

За точними підрахунками, 32,7% «твітів» за республіканців та 22,3% записів на підтримку демократів були створені комп’ютером.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися