Неділя, 16 Червня, 2024

Дослідження Facebook: жіноцтву до вподоби мобільні ігри

Соціальна мережа Facebook оприлюднила дані дослідження стосовно вподобань користувачів мобільних пристроїв.

Згідно з результатами дослідження, смартфони є найбільш поширеними ігровими пристроями для людей у всьому світі. Причому 47% усіх мобільних геймерів – це представниці прекрасної статі. Аналітики відзначають, що популярність мобільних ігор серед жінок впевнено і невпинно зростає.

У середньому смартфон є найбільш розповсюдженим ігровим пристроєм – його використовують близько 71% користувачів. Друге місце посів персональний комп’ютер з показником 64%. Планшети і портативні ігрові консолі для електронних розваг використовують 34% та 26% респондентів.

mobile_game_addict_2

Аналіз поведінки мобільних геймерів загалом збігається з іншими маркетинговими дослідженнями. Так, виявилось, що любителі ігор, які хоча б раз на місяць витрачають реальні гроші в іграх, у 2,7 раза сильніше виказують прихильність до вибраних розваг завдяки почуттям причетності та можливості відчути себе членом спільноти, аніж гравці, які не витрачають на це грошей.

«Платні» гравці також демонструють стадний інстинкт: імовірність того, що вони припинять грати, якщо це зроблять інші учасники спільноти, в 2,3 раза вища, ніж для інших категорій.

«У середньому 68% гравців знаходять нові ігри за допомогою соціальних мереж. Іншими популярними джерелами з пошуку нових ігор стали фото- та відеосервіси (57%), а також чати та месенджери (54%). Трохи більше третини геймерів (34%) дізнаються про нові ігри під час живого спілкування», – йдеться в дослідженні.

Збір та обробку даних для дослідження здійснювала команда Facebook IQ на замовлення компанії TNS, яка спеціалізується на маркетингових дослідженнях. Респондентами виступали особи, котрі досягли 18-річного віку, з 12 країн Північної та Латинської Америки, Європи, Азії та Близького Сходу.

Джерело: bgr.in

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися