П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Доступний інтернет зробить півмільярда людей багатшими

Close up handsome young man using smart phone while standing outdoors at sunny evening, rear view shot hipster man holding cell phone while looking to some fashion website on mobile screen, flare

Якщо кожному жителю планети дати доступ онлайн, це принесе економіці $6,7 трильйона. Це також виведе з категорії «за межею бідності» близько 500 млн людей. Про це написала компанія PwC Strategy& у своєму звіті.

Зараз на одного користувача з розвинених країн припадає два з країн, що розвиваються. Про наявність повсюдного доступу до Мережі можна говорити, коли це співвідношення досягне один до п’яти.

Експерти кажуть, що це цілком можливо, якщо вартість доступу в інтернет впаде на 70%. Тоді послугу зможе дозволити собі 80% населення планети. Адже сьогодні для 66% жителів світу пакет у 500 МБ коштує більше 5% їхнього місячного доходу.

1
На скільки треба знизити ціну інтернету, щоб він став доступним у різних країнах (500 МБ коштували менше 5% місячного доходу)

 

Скоротити на 60-70% вартість 1 МБ трафіку на ринках, що розвиваються, можна за рахунок заміни 2G-мереж на 3G або 4G/LTE. У деяких країнах оператори вже вимикають свої мережі 2G та передають частоти для нових стандартів зв’язку. Румунський підрозділ Vodafone, наприклад, віддав деякі 2G-частоти під 3G та забезпечив покриття швидким зв’язком для 90% населення країни. При цьому для операторів такі проекти однозначно вигідні – вони зможуть отримати від 2 млрд користувачів додаткові 400 млрд доларів доходу.

2
Стандарт 2G займає найбільшу кількість частот – один із найголовніших ресурсів для мобільного інтернету. При цьому він має найменшу швидкість пересилання даних

 

Економічну вигоду від доступного інтернету також показує нещодавній звіт Vodafone про фермерські господарства Індії. Селяни збільшили свої доходи на 5-15 відсотків за допомогою онлайнових інформаційних сервісів.

Співавтор звіту PwC Strategy& Матіас Херцог зазначає, що в майбутньому інтернет повинен відрізнятися від сучасного. Він буде відповідати економічним, культурологічним і лінгвістичним потребам людей, які раніше не мали доступу до мережі. Населення бідних країн отримає можливість продавати в інтернеті та споживати різноманітні послуги. У результаті почне активно зростати сегмент інтернет-торгівлі, підвищиться конкуренція, знизяться ціни.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися