Середа, 17 Квітня, 2024

Що думає директор Vodafone Україна про результати першого кварталу

Vodafone Україна відзвітувала про свої успіхи за перший квартал цього року. Новий директор оператора Ольга Устинова прокоментувала досягнення компанії.

Ольга Устинова

У минулому році ми вивели на ринок України бренд Vodafone. Наше стратегічне завдання полягало не тільки в його популяризації, але у створенні абсолютно нового, висококонкурентного продукту, аналогів якому немає на українському ринку. Ми зробили великі маркетингові інвестиції в продукти, тарифи, обслуговування і розраховуємо, що ці інвестиції принесуть нам істотні та стабільні результати в майбутньому.

Перші плоди ми бачимо вже зараз – до нас приходять нові абоненти. Це якісна абонбаза, абоненти, які активно користуються послугами, зокрема, пересиланням даних. За результатами 1 кварталу 2016 року обсяг мобільного дата трафіку в мережі Vodafone Україна збільшився на 64% проти 4 кварталу 2015 року.

У нас зростає не тільки абонбаза. Зростають обсяги користування послугами пересилання даних. Якщо ще рік тому ми говорили, що в Україні незначне, «нерегулярно-випадкове» користування мобільним інтернетом, то сьогодні ми бачимо, що в наших абонентів з’явилася звичка користуватися мобільним інтернетом. Так, абоненти тарифів Vodafone Red використовують у 2 рази більше дата-трафіку, ніж абоненти інших тарифів.

Проникнення смартфонів у нашій мережі перевищило 35%. При цьому проникнення смартфонів у тарифах Vodafone в 1,5 рази вище – більше 50%. Це ще одна, дуже позитивна ознака, яка відображає зміни у структурі споживання послуг мобільного зв’язку.

Ми бачимо, що тарифи Vodafone Red популярні серед українських абонентів. Сьогодні ними користуються понад мільйон українців. Перевага тарифів Vodafone Red полягає не тільки в привабливих умовах для користування послугами зв’язку в роумінгу і дзвінками за кордон, але і в абсолютній прозорості тарифів та передбачуваності витрат абонентів на зв’язок – ніяких прихованих платежів, спецумов і фокусів з тарифікацією.

Також важливо, що Vodafone приніс в Україну новий підхід у маркетинговій, збутовій і бізнес-стратегії в цілому. На розвинених ринках цей підхід називається customer-centric approach. Це бізнес, орієнтований у першу чергу на споживчий досвід, чого давно не вистачало українському ринку. Люди це відчувають і голосують гаманцем.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися