Що думає директор Vodafone Україна про результати першого кварталу

Vodafone Україна відзвітувала про свої успіхи за перший квартал цього року. Новий директор оператора Ольга Устинова прокоментувала досягнення компанії.

Ольга Устинова

У минулому році ми вивели на ринок України бренд Vodafone. Наше стратегічне завдання полягало не тільки в його популяризації, але у створенні абсолютно нового, висококонкурентного продукту, аналогів якому немає на українському ринку. Ми зробили великі маркетингові інвестиції в продукти, тарифи, обслуговування і розраховуємо, що ці інвестиції принесуть нам істотні та стабільні результати в майбутньому.

Перші плоди ми бачимо вже зараз – до нас приходять нові абоненти. Це якісна абонбаза, абоненти, які активно користуються послугами, зокрема, пересиланням даних. За результатами 1 кварталу 2016 року обсяг мобільного дата трафіку в мережі Vodafone Україна збільшився на 64% проти 4 кварталу 2015 року.

У нас зростає не тільки абонбаза. Зростають обсяги користування послугами пересилання даних. Якщо ще рік тому ми говорили, що в Україні незначне, «нерегулярно-випадкове» користування мобільним інтернетом, то сьогодні ми бачимо, що в наших абонентів з’явилася звичка користуватися мобільним інтернетом. Так, абоненти тарифів Vodafone Red використовують у 2 рази більше дата-трафіку, ніж абоненти інших тарифів.

Проникнення смартфонів у нашій мережі перевищило 35%. При цьому проникнення смартфонів у тарифах Vodafone в 1,5 рази вище – більше 50%. Це ще одна, дуже позитивна ознака, яка відображає зміни у структурі споживання послуг мобільного зв’язку.

Ми бачимо, що тарифи Vodafone Red популярні серед українських абонентів. Сьогодні ними користуються понад мільйон українців. Перевага тарифів Vodafone Red полягає не тільки в привабливих умовах для користування послугами зв’язку в роумінгу і дзвінками за кордон, але і в абсолютній прозорості тарифів та передбачуваності витрат абонентів на зв’язок – ніяких прихованих платежів, спецумов і фокусів з тарифікацією.

Також важливо, що Vodafone приніс в Україну новий підхід у маркетинговій, збутовій і бізнес-стратегії в цілому. На розвинених ринках цей підхід називається customer-centric approach. Це бізнес, орієнтований у першу чергу на споживчий досвід, чого давно не вистачало українському ринку. Люди це відчувають і голосують гаманцем.