«Довірені контакти» Google – додаток для пошуку близьких

Кількість корисних додатків від Google збільшилась на одиницю. Компанія випустила додаток «Довірені контакти». Програма дозволить відстежувати місцезнаходження власника смартфона заздалегідь вибраним контактам. Запит на відстеження можна скасувати, але якщо не встигнути зробити це за 5 хвилин після його надходження, додаток автоматично поділиться місцезнаходженням і повідомить контакту про можливу небезпеку.

trusted_contacts01

У разі розриву з’єднання з інтернетом буде відправлено дані про останню локацію. Надати таку інформацію можна і самостійно, вибравши окремі контакти або цілий їхній список.

Для запуску програми необхідно завантажити його з Google Play і вибрати контакти, які будуть отримувати сповіщення. У разі, якщо вони ще не користуються програмою, їм буде надіслано повідомлення електронною поштою з пропозицією приєднатися.

trusted_contacts03

Дізнатися про місцезнаходження контакту можна як безпосередньо з додатка, так і через веб-інтерфейс. Посилання міститься в електронному листі з пропозицією приєднатися.

Для роботи додаток змінює деякі налаштування сервісів Google, зокрема, активує історію місцезнаходжень, що не є добре з точки зору збереження приватності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я