Samsung визнала, що в мобільному підрозділі є проблеми

Конкуренція на ринку смартфонів зросла, а апарати Samsung втратили колишню привабливість проти таких брендів, як Huawei, Xiaomi, Meizu та інших.

Фінансові звіти компанії Samsung останні квартали стабільно демонструють позитивні тенденції та рекордні прибутки. Можна навіть подумати, що наявному стану корпорації ніщо не загрожує. Однак якщо проаналізувати звіти детальніше, виявиться, що основні гроші генерують чіпи та екрани. А ситуація на ринку мобільних телефонів для корейського гіганта складається менш вдало. Глава мобільного підрозділу Samsung Кох Донг Джин в інтерв’ю The Korea Herald вперше публічно визнав, що його підрозділ останнім часом погіршив позиції на світовому ринку смартфонів.

Конкуренція на ринку смартфонів зросла, а апарати Samsung втратили колишню привабливість проти таких брендів, як Huawei, Xiaomi, Meizu та інших. Кох навіть використав слово «криза», описуючи нинішній стан підрозділу Samsung Mobile. Однак він також висловив велику надію, що вийти з кризи компанії допоможуть Galaxy 10 і гнучкі смартфони.

Головною проблемою для Samsung став середній сегмент, у якому серії Galaxy A і Galaxy J здають позиції під тиском китайських виробників. Останні пропонують більше інновацій за менші гроші. Дещо кращі справи у флагманському сегменті, хоча апарати серій Galaxy S і Galaxy Note також втратили колишню привабливість для покупців.

Samsung задекларувала 2,2 трлн вон ($1,95 млрд) операційного прибутку мобільного підрозділу в третьому кварталі. Це на 30% менше, ніж у попередньому кварталі. Підбивши підсумок другого фінансового кварталу 2018 року, південнокорейська компанія підтвердила, що консолідований прибуток склав $52,4 млрд. Цифра показує, що прибуток знизився на 4% проти аналогічного періоду минулого року. Але, тим не менш, операційний прибуток склав $13,3 млрд і показав 6%-ве зростання. Як заявили представники компанії, виручка в другому кварталі знизилася через досить слабкі продажі смартфонів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я