Древній ноутбук та найдорожчі автомобілі світу

Подивіться, це ноутбук Compaq LTE 5280. Його виготовляли на початку 90-х років. Цей девайс має процесор Intel Pentium з частотою 120 МГц, 80 МБ оперативної пам’яті, жорсткий диск на 3 ГБ, дисковод для дискет на 1,44 МБ, чорно-білий екран діагоналлю 11,3 дюйма. Ноутбук працює під управлінням Windows 95.

А це – одні з найдорожчих автомобілів світу McLaren F1s. Вони відносяться до суперкарів і з 1993 по 2005 рік були найшвидшими у світі. У світі існує трохи більше 100 таких автівок, причому лише 65 можуть їздити вулицями міст. Вони мають двигун об’ємом 6,1 літрів при потужності 627 кінських сил, який розганяє їх до 100 км/год за 3,2 с. Подібні автомобілі вже не виробляються і є раритетами, тому їхня вартість може сягати $10 млн.

Отже, як старенький ноутбук стосується цих суперкарів? Відповідь проста: лептоп підтримує життєздатність автомобілів. Цей ноутбук є одним із небагатьох пристроїв, який підтримує комунікаційний адаптер CA, що дозволяє підключатися та регулювати параметри бортового комп’ютера автомобіля. Цей адаптер створили на замовлення McLaren, і тому звичайні ноутбуки навіть тієї епохи, не кажучи про сучасні, не підходять.

За матеріалами: Jalopnik.com