Дрон Whisper Drone може прокласти шлях до квадрокоптерів без високочастотного дзижчання

Замість гвинтів традиційної форми він використовує кільцеві гвинти, які винайшов Шварц. Вони працюють значно тихіше і не створюють такий великий високочастотний шум. Ефективність нових пропелерів дещо менша традиційних.

Один із суттєвих недоліків усіх дронів – великий шум у польоті – може скоро залишитися в минулому. Інженер-електрик Дерек Шварц створив прототип нового літального апарата Whisper Drone, який працює значно тихіше за наявні машини. Гроші на популяризацію своєї розробки він збирає через Kickstarter.

На перший погляд Whisper Drone виглядає як звичайний квадрокоптер, але його відрізняють пропелери. Замість гвинтів традиційної форми він використовує кільцеві гвинти, які винайшов Шварц. Вони працюють значно тихіше і не створюють такий великий високочастотний шум. Ефективність нових пропелерів дещо менша традиційних.

Окрім цього, Шварц виготовив для прототипа пропелери з поліуретану. Інженер говорить, що вони більш стійкі до зіткнень, ніж традиційні гвинти. Також завдяки своїй кільцевій формі вони відчувають менші внутрішні напруження, і їх можна виготовляти з меншої кількості матеріалу при тій же міцності.

Шварц говорить, що створені ним пропелери також мають бути стійкішими до вихорів. «Товстий шар прискореного повітря, який створюють високі кільцеві пропелери, схоже, захищають від направлених вниз потоків турбулентного повітря, – каже він. – Звичайні ротори при потраплянні в такі турбулентні потоки можуть отримати катастрофічне зменшення під’ємної сили при вертикальній посадці».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я