Дрони від GoPro: з ними офіційно покінчено

За словами GoPro, незважаючи на те, що Karma зайняв друге місце за популярністю у своїй ціновій ніші у 2017 році, у моделі виникли проблеми з прибутковістю

Компанія GoPro оголосила про скорочення своїх розробок та вихід з ринку дронів. Про це вона розповіла в офіційному фінансовому звіті за четвертий квартал 2017 року.GoPro

GoPro підтвердила заплановане скорочення 300 робочих місць з поточних 1254. Лінійка дронів від GoPro була представлена першим і єдиним подібним пристроєм під назвою Karma. Анонс відбувся у вересні 2016 року, але вже в листопаді GoPro оголосила про відкликання пристроїв через 16 днів після початку продажів. Поверненню підлягали близько 2,5 тисяч дронів через ненадійне кріплення акумулятора. Проблему усунули в оновлених дронах, які почали продаватися в лютому 2017 року.

За словами GoPro, незважаючи на те, що Karma зайняв друге місце за популярністю у своїй ціновій ніші у 2017 році, у моделі виникли проблеми з прибутковістю у зв’язку з високою конкурентністю даного ринку. Саме тому компанія прийняла рішення піти з ринку дронів після розпродажу запасів уже вироблених пристроїв.

Karma вміщується в невеликому кейсі (54х32х15 сантиметрів), а його ціна – $800. Максимальна швидкість дрона становить 15 м/с, або 54 км/год. Його акумулятора ємністю 5100 мА·г вистачає на 20 хвилин польоту, і за цей час він може відлетіти на 1 кілометр або піднятися на 4,5 км у висоту. У стандартній комплектації GoPro Karma йшов без камери. Він сумісний з камерами Hero5 Black, Hero5 Session і Hero4 Black/Silver, і якщо їх замовити додатково, тоді машина обійдеться в $1100 з Hero5 Black та в $1000 з Hero5 Session.