Середа, 29 Травня, 2024

Думаєте перевстановити Windows? Microsoft заблокувала кілька популярних способів активації

Microsoft офіційно оголосила про закриття способу встановлення Windows, який дозволяв користувачам активувати Windows 11 за допомогою ключа продукту Windows 7 або 8. Любителі активувати ОС через KMS також більше не зможуть цього робити. Windows можна активувати лише за допомогою сценаріїв активації Microsoft (MAS). Наявні активовані ОС залишаться.

Про зміни в способах активації Windows повідомив допис, опублікований корпорацією Майкрософт у її Device Partner Center.

Якщо ви пам’ятаєте, коли Microsoft представила Windows 10 ще в 2015 році, вона пообіцяла безкоштовне оновлення до Windows 10 лише на один рік, і ця пропозиція офіційно закінчилася 29 липня 2016 року.

Однак, фактично ця можливість безкоштовного оновлення до Windows 10 продовжила бути доступною. Хоча корпорація Майкрософт не дуже відкрито говорила про те, що це можливо після того, як завершився термін наданої нею початкової пропозиції. Навіть після запуску Windows 11 цей спосіб оновлення залишався відкритим, дозволяючи будь-кому, хто має сумісне обладнання, отримати новітню ОС.

Звіту експертів сайту DeskModder повідмляє, що на даний момент все ще можна активувати інсталяцію Windows 11 версії 22H2 за допомогою ключа продукту Windows 7. Але цей спосіб уже не працює в останній збірці Insider на каналі Canary. Незрозуміло, коли саме цей шлях оновлення буде видалено зі стабільних версій ОС.

Експерти також зазначають, що активація ОС за допомогою корпоративного механізму ліцензування KMS також більше не працює. Тепер Windows можна активувати лише за допомогою сценаріїв активації Microsoft (MAS).

Звичайно, ці зміни стосуються лише нових оновлень. Якщо ключ уже використовувався для активації Windows 10 або 11, він залишиться активованим.

Крім того, шлях оновлення з Windows 10 до Windows 11 також досі відкритий. З огляду на те, що ці дві операційні системи мають багато спільного, цілком імовірно, що ви завжди зможете оновити Windows 10 до 11.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися