Duolingo з’ясувало найшвидший спосіб вивчити іноземну мову

Сон має позитивний вплив на утримування інформації в пам’яті, особливо це стосується іноземних слів.

Додаток для вивчення іноземних мов Duolingo нещодавно оприлюднив підсумки зібраної статистики. У звіті з’ясували найкращий час та режим для лінгвістичного навчання, а також підтвердили попередні наукові результати впливу сну.DuolingoПроведене у 2016 році дослідження показало, що сон має позитивний вплив на утримування інформації в пам’яті, особливо це стосується іноземних слів. Дослідники розділили 40 учасників на дві групи та провели дві навчальні сесії з інтервалом у 12 годин. Половина з учасників вчилася вранці та повторювала вранішню інформацію ввечері того ж дня. Інша половина вчила нові слова вночі перед сном та повторювала їх вранці. Через тиждень, а також через 6 місяців після цього дослідники перевірили вивчені знання. Виявилося, що ті, хто спав між заняттями, показували кращі результати.

У Duolingo підтвердили на статистиці десятків тисяч своїх користувачів позитивний вплив сну. А також те, що для кращого запам’ятовування краще повторювати іноземні слова вночі майже перед нічним відпочинком. Статистика Duolinguo показує, що любителі нічної лінгвістики є найкращими учнями в додатку. Вони демонструють кращі здібності у вивченні іноземних мов, ніж 52,9% усіх користувачів цього сервісу.

Експерти додатку також з’ясували, що для оптимального прогресу необхідно створити рутинний графік занять іноземною мовою та дотримуватися його. Без стабільного розпорядку результати будуть досить низькими. Така група показує результати вище 47,8% усіх користувачів.

Заняття також потрібно проводити досить часто, краще щоденно. Найнижчі досягнення продемонструвала група, яка займалася лише у вихідні, відпочиваючи в будні дні.