Джойстик перетворив ігри на кривавий спорт

Багато хто волів би зробити добру справу та стати донором крові, однак не знає, як це зробити, або боїться. З першим має впоратися ініціатива МТС «Лінія життя», а ось з другим – проект «Кривавий спорт». Він дозволить стати донором, буквально граючись, при цьому чим ліпші вміння гри, тим менше крові можна здати.

Таку ідею запропонували в канадському стартапі Brand & Grotesque. Вони під’єднали ігрову приставку до медичного апарата з відбору крові, і чим гірше грає користувач, тим більше крові він здає. Активація механізму збору крові проста: сучасні джойстики ігрових консолей вібрують при влучанні у гравця. Від цього запускається насос медичної установки, який відкачує порцію рідини. Чим більше влучань – тим більше користувач віддасть крові. Проте хвилюватися, що механізм забере всю кров з тіла, не потрібно – у нього є блок обліку кількості, і при її перевищенні система вимикається.

Розробники «Кривавого спорту» кажуть, що створили свою розробку для того, щоб гравці в ігри могли приносити користь і при цьому отримувати задоволення від улюбленої справи. Вони планують розгортати таку систему на кібертурнірах, і першим має стати змагання з Battlefield Hardline, яке пройде 17 травня у Канаді. Щоб це відбулося, інженери збирають кошти на Kickstarter для запуску системи в масове виробництво.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я