Четвер, 18 Квітня, 2024

OneWeb вивела 6 супутників глобальної інтернет-мережі

Компанія Arianespace відправила перші шість супутників проекту OneWeb, який повинен забезпечити глобальне супутникове інтернет-з’єднання по всій земній кулі. Британці впевнені, що проект допоможе вирішити проблему з доступом до глобальної мережі у віддалених і важкодоступних регіонах Землі.

OneWeb – амбітний британський проект, який передбачає виведення на орбіту 650 супутників зв’язку для створення «комунікаційного сузір’я». Мережа орбітальних і наземних станцій повинна забезпечити підключення до інтернету з будь-якої точки планети при швидкості пересилання даних у 50 Мбіт/сек.

Варто відзначити, що OneWeb не єдиний у своєму роді. Так, недавно SpaceX відправила на орбіту дві станції проекту StarLink, а у створенні «сузір’їв» зацікавлені Росія і Китай. Утім, у ВПС вважають, що ранній запуск повноцінного кластера дасть OneWeb перевагу «першопрохідців».

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися