Неділя, 14 Квітня, 2024

Екран блокування на смартфоні почне показувати рекламу

Apple відродила ідею модифікувати екран блокування на смартфоні – у стані Android про неї вже багато років як забули. Однак, нині, поки Apple розповідала про красиві шрифти годинника та чудові шпалери, інші компанії побачили можливість заробити на цьому, показуючи рекламу.

Компанія Glance працює над тим, щоб стрічка контенту була доступна щойно юзер вмикає телефон. Серед цього нескінченого потоку контенту буде також відображатися реклама. Компанія вже веде переговори та планує запустити її на деяких телефонах Android у США протягом наступних двох місяців.

Стрічка Glance – це щось на зразок стрічки у Facebook, Instagram, Telegram чи будь-якій іншій соцмережі. Відмінність лише в тому, що дописи юзер бачитиме одразу після натиснення кнопки живлення телефону. Йому не потрібно буде спершу розблокувати телефон, а потім заходити у відповідний додаток.

Glance на екрані блокування надає змінний набір заголовків новин, відео, вікторин, ігор і фотографій. У компанії називають ці картки «поглядами», і каже, що користувачі переглядають їх у середньому 65 разів на день.

Компанія Glance є дочірньою компанією InMobi Group, індійської рекламної технологічної фірми. Вона співпрацює з низкою виробників, включаючи Samsung і Xiaomi, і компанія каже, що її програмне забезпечення вбудовано в понад 400 мільйонів телефонів по всій Азії. Google є інвестором компанії, як і Пітер Тіль.

Apple повторила цю ідею, розповідаючи про те, що вона бачить більш багатофункціональний екран блокування як спосіб допомогти юзерам менше використовувати свій телефон. Керівник програмного забезпечення Apple Крейг Федерігі назвав екран блокування «обличчям вашого телефону» і сказав, що такі функції, як Live Activities, можуть полегшити швидке отримання інформації без необхідності розблоковувати телефон і відкривати себе для всіх відволікаючих факторів усередині.

«Споживачі перейдуть від пошуку контенту до споживання того, що їм показують», — сказав Forbes генеральний директор InMobi Навін Теварі під час запуску Glance.

У червні уже пройшов Glance Live Fest – віртуальний триденний фестиваль, який повністю проходив на заблокованих екранах смартфонів. На них транслювалися концерти та інтерактивні виклики, живі навчальні посібники та інтерв’ю, а також масу контенту для покупок для понад 70 мільйонів користувачів.

На Android ще в 2013 році почали показувати рекламу на екрані блокування, дозволяючи власнику смартфона заробляти на її перегляді. При трьох розблокуваннях за годину за рік можна додатково заробити близько $262,8.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися