Екрани майбутніх смартфонів витримають падіння з метра на бетон – обіцянка нового скла Corning Gorilla Glass Victus 2

Що ще важливіше, Corning стверджує, що нове скло має витримувати падіння з висоти двох метрів (висота голови/селфі) на більш гладку асфальтову поверхню.

Щойно анонсоване скло Gorilla Glass Victus 2 від Corning може зробити екрани телефонів значно витривалішими. Вперше Corning рекламує, що телефон повинен витримати падіння з висоти один метр (приблизно з висоти талії) на бетон – одну з найскладніших поверхонь для виживання телефонів.

Що ще важливіше, Corning стверджує, що нове скло має витримувати падіння з висоти двох метрів (висота голови/селфі) на більш гладку асфальтову поверхню. Також телефон має витримати більше 20 однометрових падінь поспіль і має бути стійкішим до подряпин.

У Corning не розкривають, чи був особливий прорив у матеріалознавстві, який дозволив зробити такі маркетингові заяви стосовно нового скла. Віце-президент відділу Gorilla Glass Скотт Форестер сказав, що компанія активно вирішила працювати над стійкістю до бетонних поверхонь за допомогою цього покоління скла, коригуючи склад і профілі напруги, поки інженери не знайшли щось, що їх задовольняє.

Чому саме бетон? Це те, чого просили виробники телефонів. «Понад 30 відсотків падінь, які вони мали, припадали на бетон, більше, ніж на будь-яку іншу поверхню», — каже Форестер.

Це було не завжди так. Навіть пару років тому «мова йшла про виживання на гладких поверхнях», — каже Форестер. Але оскільки скло смартфонів ставало міцнішим, люди не розбивали свої телефони, поки ті не падали на на нерівний тротуар.

«Згодом ми з’ясували, що приблизно 75 відсотків несправностей при падінні відбуваються на шорстких поверхнях — асфальті, грубому граніті чи бетоні», — додає він.

Вага та розмір телефону – це ще одна річ, яка змінилася з роками. За оцінками Corning, вони на 15 відсотків важчі та на 10 відсотків більші, ніж були чотири роки тому.

Компанія каже, що її тести враховують ці зміни: щоб імітувати удар телефону об бетон, тепер вона кілька разів кидає шайбу вагою близько 200 грамів обличчям вниз на шматок наждачного паперу зернистістю 80 на тверду поверхню. Двісті грамів — це приблизно така ж вага, як середньорозмірний Samsung S22 Plus, хоча на ринку, звичайно, є й важчі телефони.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я