Середа, 29 Травня, 2024

Екшн-кнопка на iPhone 15 Pro виявилася дуже корисною для власників автомобілів Tesla

Новий iPhone 15 Pro має налаштовувану «кнопку дії» замість перемикача «дзвінок/тиха», який існував з моменту появи айфонів. Як виявилося, ця нова кнопка стала суперкорисною серед власників електромобілів Tesla. З новим iPhone 15 Pro вони швидко почали керувати деякими функціями своїх авто.

З екшн-кнопкою власники Tesla перетворюються свій смартфон на автомобільний брелок. Лише одним натисканням кнопки вони можуть розблокувати сваоє авто, відкрити багажник, опустити вікна чи навіть увімкнути кондиціонер, не вмикаючи дисплей телефону та навіть не дістаючи його з кишені.

Tesla не постачаються з фізичним брелоком, який би міг виконувати всі ці дії. Натомість електромобілями зазвичай керують через програму на смартфоні або розблоковують за допомогою ключа-карти.

Користувачі Apple уже мали можливість створювати спеціальні ярлики для різноманітних дій для керування своїм автомобілем на iPhone. Вони були доступні як віртуальні ярлики через віджет або піктограму на головному екрані. Але нова кнопка дії на iPhone 15 Pro дозволяє власникам активувати одну з ці ярлики зручніше та тактильніше, навіть не турбуючись про те, щоб увімкнути iPhone чи навігацію на головному екрані.

Люди почали публікувати відео в TikTok і YouTube Shorts, в яких висвітлюються різні ярлики, характерні для Tesla, які вони призначають кнопці дії на своєму iPhone.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися