Середа, 22 Травня, 2024

Уже наступного року ми можемо отримати розсувні телефони

Уже скоро може втілитися формат телефона, який знайомий нам з фільмів наукової фантастики. Це девайс, екран якого витягується. Ця технологія вже деякий час розробляється, і виробники вже демонстрували демо-моделі. Але дві китайські компанії планують найближчим часом запровадити цю технологію в комерційних телефонах.

Згідно з твітом від @tech_reve, такі компанії, як Vivo та Transsion, працюють над випуском телефонів, що розтягуються. Vivo – це велика китайська компанія-виробник смартфонів, яка випускає широкий спектр пристроїв, включаючи флагмани преміум-класу. Їхній список включає в себе Vivo X Fold 2 з початку цього року.

Інша компанія, Transsion, є великою материнською компанією – воа володіє такими брендами, як Tecno, Infinix і Itel. Tecno також випустила кілька гнучких  телефонів.

Transsion і Vivo працюють над випуском наступного року телефонів із розсувним механізмом.

Наразі не має надто багато інформації про те, яких телефонів очікувати від цих компаній. Що ми знаємо, так це те, що вони намагаються вивести телефон із гнучким розсувним екраном на наступний крок і вже наступного року випустять деякі пристрої, орієнтовані на користувачів.

Дві компанії не працюють разом для виробництва такого розсувного телефону. Скоріше, здається, що кілька китайських компаній прагнуть зробити стрибок на ринку мобільних телефонів. Прямо зараз Samsung займає ринок гнучких телефонів, і будь-якій компанії важко захопити свою частку ринку.

Тож замість того, щоб продовжувати боротьбу з ринком гнучких розкладачок у надії на якісь зміни, ми бачимо, як компанії намагаються випередити Samsung на іншому ринку. Протягом багатьох років ми бачили, як Samsung подає численні патенти, що стосуються розсувних телефонів, тож ми знаємо, що компанія також працює над цією технологією.

Що стосується цих розсувних телефонів, за чутками, Samsung Display є одним із постачальників, які можуть поставляти дисплеї. Інша компанія називається CSOT.

Наскільки відомо, побачити якісь демонстратори розсувних телефонів від цих компаній можна буде під час CES або MWC наступного року.

До речі, у вересні 2022 року генеральний директор Samsung Display Дж. С. Чой на конференції Intel Innovation натякнув, що майбутнє гнучких екранів на комп’ютерах – розтягування. Samsung разом з Intel представили планшет, у якого розтягується екран.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися