Субота, 25 Травня, 2024

Електрокар Yangwang U9 вміє плигати вбік, стояти на трьох колесах і танцювати

Автомобілі, які просто рухаються вперед і назад, – це вчорашній день. Китайський автовиробник BYD продемонстрував світові електромобіль-суперкар, який може стрибати з боку в бік і вгору-вниз, а також танцювати.

На відео з презентації BYD, опублікованому в Twitter, видно, як майбутній Yangwang U9 танцює та плигає з боку в бік, коли він повільно їде по сцені. Під час кульмінації програми автомобіль низько присідає та зривається вгору, підстрибуючи, схоже, на три-п’ять сантиметрів над землею.

В окремому ролику U9 їде, балансуючи лише на трьох колесах.

Усе це було демонстрацією нової системи керування кузовом DiSus від BYD, яка, за словами автовиробника, підвищує безпеку та маневреність. За словами BYD, це допомагає на швидкісних поворотах і мінімізує ризик перекидання.

Можливості DiSus дуже схожі на функцію деяких позашляховиків Mercedes, яка змушує автомобіль енергійно підстрибувати вгору та вниз. Передбачається, що це допоможе не застрягти в умовах бездоріжжя.

Генеральний директор Tesla Ілон Маск пообіцяв деякі дивовижні можливості для свого майбутнього суперкара Roadster, включаючи здатність зависати на невеликій висоті, близько метра. Але цей автомобіль ще далекий від виробництва.

Китайський автовиробник швидко наздоганяє Tesla – одного зі світових лідерів з продажу електромобілів. Її новий бренд класу люкс Yangwang прагне конкурувати з виробниками високого класу та включатиме дві моделі для початку: U9 та SUV у стилі Land Rover під назвою U8.

U8, який коштуватиме близько 150 000 доларів, пропонує деякі власні трюки для вечірок. Він може обертатися на місці завдяки чотирьом незалежним двигунам, які можуть обертатися в протилежних напрямках один від одного, як BYD продемонстрував у ролику:

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися