Четвер, 13 Червня, 2024

Ресторани наймають роботів

У китайському місті Куншан з’явився ресторан, у якому відвідувачів обслуговує незвичайний персонал. Разом з людьми в закладі працюють роботи, які виконують функції офіціантів, поварів та адміністраторів. Через це ресторан називається дуже просто: «Ресторан з роботами».

Власник закладу каже, що машини розуміють до 40 типових фраз, чого досить для якісного обслуговування відвідувачів. Двоє з них вітають користувачів на вході. Чотири машини виконують функції офіціантів, а ще пара роботів готує їжу.

Власник ресторану пояснює заміну людей машинами тим, що останні вигідніші. Робот у його ресторані коштує приблизно $6500, що дорівнює річній зарплатні. При цьому машина не хворіє, їй не потрібна відпустка, та вона не втомлюється. Усе, що потрібно цим роботам, – дві години зарядки, щоб працювати п’ять годин поспіль.

Самі відвідувачі теж залишаються в захваті від того, що їх обслуговують машини. Це для них новий досвід, і тому вони відвідують заклад у Куншані не лише, щоб поїсти, але й подивитися на роботів.

До речі, машини замінюють людей не тільки в ресторанах, але й у фастфудах. Адже вони займають менше місця, роблять їжу свіжішою та мають дуже високу працездатність, що значно зменшує черги.

Фото: Engadget

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися