Вівторок, 25 Червня, 2024

Передплату YouTube Premium можна отримати безкоштовно: Vodafone дарує всім абонентам 2 місяці

Vodafone відновлює партнерство із YouTube, і відтепер всі абоненти оператора отримають можливість підключення передплати YouTube Premium безкоштовно на 2 місяці.

З 24 лютого 2022 року життя всіх українців змінилось, і це відобразилось як на побутових звичках, так і на профілі споживання контенту: доступ до інформації став життєвою необхідністю для всіх вікових груп. Українці майже 24/7 відстежують новини, огляди експертів з фронту, репортажі з міжнародних майданчиків тощо. А найпопулярнішим майданчиком для перегляду відео в мережі інтернет серед українців є відеохостинг YouTube, що об’єднав майже 23 млн користувачів.

Розуміючи, наскільки важливо зараз мати зручний інструмент доступу до величезної кількості контенту в будь-який час та навіть за несприятливих умов, два глобальних міжнародних бренди надають абонентам Vodafone в Україні доступ до YouTube Premium безкоштовно на 2 місяці.

Підписка YouTube Premium забезпечує можливість ще зручніше користуватися сервісом YouTube, особливо в поточних умовах, завдяки додатковим можливостям:

– завантажувати контент на телефон, що робить його доступним і без інтернету;

– не зупиняти контент навіть на заблокованому екрані або при переході в інший застосунок;

– дивитись відео без реклами.

Скористатись пропозицією можуть усі абоненти Vodafone, які ще не користувались підписками на YouTube, YouTube Music або Google Play Music – згідно з глобальною політикою YouTube в усіх країнах.

Для того щоб підключити послугу, потрібно пересвідчитись, що пакет послуг мобільного зв’язку оплачений згідно з тарифом та підключити акцію самостійно у застосунку My Vodafone або через USSD *313#

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися