Естонська Nordica буде літати до Таллінна з аеропорту «Київ»

За оцінкою Nordica, обсяги пасажиропотоків між Україною та країнами-членами Європейського Союзу збільшуються в результаті безвізового режиму і позитивних зрушень в українській економіці.

З 26 квітня 2018 року естонська авіакомпанія Nordica відкриває польоти в столицю Естонії з Міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни).

Зараз Nordica виконує щоденні польоти між Таллінном та аеропортом «Бориспіль», а з 26 квітня тричі на тиждень будуть відбуватися польоти і до столичного аеропорту.

За оцінкою Nordica, обсяги пасажиропотоків між Україною та країнами-членами Європейського Союзу збільшуються в результаті безвізового режиму і позитивних зрушень в українській економіці. Естонська авіакомпанія прагне забезпечити своїм українським клієнтам зручний час польотів до Таллінна і далі – до країн Скандинавії та Центральної Європи, а також до Росії.

Таллінн протягом усього року вважається привабливим місцем для відпочинку, до того ж з естонської столиці також можна легко відправитися в Гельсінкі та Стокгольм на розкішному круїзному лайнері. Nordica буде здійснювати рейси через столичний аеропорт «Київ» тричі на тиждень: по понеділках, середах і п’ятницях з Києва до Таллінна з вильотом о 6.05 і по вівторках, четвергах і неділях з Таллінна до Києва о 22.40.