Наступний iPhone може стати двосімним

обидві працюватимуть одночасно в режимі LTE, використовуючи тільки один набір чіпів.

Відомий своїми прогнозами щодо гаджетів Apple аналітик Мін-Чі Куо з компанії KGI Securities розповів, які головні особливості отримають iPhone наступного року. На думку експерта, у 2018 році Apple підвищить у смартфонах швидкість пересилання даних, оснастивши їх модемами Intel XMM 7560 і Qualcomm Snapdragon X20. Обидва чіпи підтримують технологію 4×4 MIMO, тоді як поточне покоління iPhone використовує 2×2 MIMO.

Крім того, Мін-Чі Куо пророкує, що в моделях 2018 року Apple вбудує дві SIM-карти. При цьому обидві працюватимуть одночасно в режимі LTE, використовуючи тільки один набір чіпів.

iPhone

Аналітик також заявляв, що наступного року компанія готує три нових смартфони. Серед них будуть 5,8-дюймова і 6,5-дюймова версії з OLED-дисплеями, а також 6,1-дюймова з LCD-екраном. Усі три моделі отримають «безрамковий» дисплей і камеру TrueDepth, як у нинішнього iPhone X.

Нова 6,1-дюймова версія з LCD-екраном низької роздільної здатності буде дещо спрощеною версією iPhone X, і вона повинна стати найдешевшою з ціною від 649 до 749 доларів. Версії на 5,8 дюйма і 6,5 дюймів з OLED-дисплеями стануть флагманами лінійки.

1 коментар

  1. ага , на две симки (китайфон).
    лучше бы о картах памяти вспомнили.
    да и жадность свою поумерили

Comments are closed.