Субота, 2 Березня, 2024

iPhone з USB-C продали за $86 001

Автор першого та, можливо, єдиного у світі iPhone з роз’ємом USB-C підкреслив, що девайс не потрібно використовувати як щоденний гаджет. Попри це такий пристрій виявився дуже затребуваним – його купили за $86 001 на аукціоні eBay.

Модифікований iPhone X з портом USB-C замість порту Lightning є роботою студента-інженера з робототехніки Кенна Піллонела. Йому вдалося інтегрувати USB-C таким чином, що порт працює як для заряджання, так і для передачі даних.

Піллонел попереджає, що покупець не повинен використовувати новаторський пристрій як звичайний телефон, розбирати його або оновлювати операційну систему. Ці дії можуть порушити тонкий баланс програмних та апаратних компонентів і привести до поломки смартфона.

Ціна $86 001 є більш ніж у вісімдесят разів вища за початкову ціну, яку встановив автор. Журналісти The Verge пояснюють такий прайс тим, що проєкт дуже складний. Навіть попри те, що Піллонель опублікував свою роботу у відкритому доступі у сховищі Github з технічними деталями, інструкціями для станків ЧПУ та інформацією про спеціально створену друковану плату. Однак найбільшою складністю може бути інтеграція цих додаткових компонентів в корпус телефону.

Аукціон почався всього з 1 долара, але до кінця першого дня торги досягли понад 3000 доларів, а потім швидко піднялися до десятків тисяч. Було також кілька набагато більш високих ставок у розмірі близько 100 000 доларів, які відкликали до закінчення аукціону. В цілому бажання придбати такий телефон надали 116 користувачів.

Хоча прототип вже продали, Піллонель раніше заявляв, що має намір продовжувати працювати над вдосконаленням таких елементів, як швидка зарядка iPhone USB-C, гідроізоляція та додавання підтримки аксесуарів USB-C.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися